Parapety Klinkierowe – Zewnętrzne Typ „Przysucha”

parapetyklinkierowe-zewntrzne-000

Parapety z kształtek klinkierowych typu “Przysucha” charakteryzują się dużą gamą kolorów o płaskim profilu płytki z lekką fazą aby zapobiec zaciekaniu wody na lico ściany. Dużą zaletą jest sposób wypalania. Typowe szerokości (głębokości): 15cm, 20cm, 22cm, 24,5cm, 28cm, 31cm i 35cm. Wykonujemy do długości 180cm gotowego parapetu – powyżej dzielimy wymiar na pół a fuga do łączenia jest gratis.

Uwaga !!! Jesteśmy pionierem i jedynym producentem parapetów klinkierowych gotowych, jako pierwsi wprowadziliśmy owy towar na rynek polski.
Produkujemy wyłącznie na przystosowanym do tego 6 – składnikowym kleju nie dostępnym na rynku polski.
Klej jest mrozoodporny, elastyczny, odporny na czynniki UV o tej samej kurczliwości co klinkier (nie pęka)
Prosimy uważać na podróbki parapetów gotowych które cechują się wąskimi fugami bez stabilizacji UV (żółknie na słońcu).
Zapytaj nas o sprzedającego a my odpowiemy czy jest naszym kontrahentem. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi firmami które produkują na zwykłym kleju dwuskładnikowym.

Ważne porady,
–   należy pamiętać aby parapet typu “Przysucha” był szerszy minimum 4-5cm od wymiaru ościeży ( min. 1cm pod    okno + odległość od ramy okna do lica ściany + min. 3-4cm poza lico ściany =  szerokość parapetu)
–    montaż zalecany na kleju elastycznym mrozoodpornym.
–    granica błędu produkcyjnego wynosi maksymalnie 5mm.
–   błędne jest wykonanie parapetu z pełnych płytek ponieważ każde okno będzie posiadało wizualnie nierówno wkute parapety, pierwsza i ostatnia płytka jest dopasowana pod wymiar a boki są podmalowane chlorokauczukiem pod kolor
– gotowe parapety wysyłamy drogą kurierska do wymiaru palety euro 120cm powyżej zalecany odbiór osobisty lub odpłatnie naszym transportem.
– same kształtki wysyłamy spedycja na palecie.
– wymiary jednej kształtki: zawsze 120mm, grubość15mm, długości (szer. parapetu) typowe j.w.
– zalecane miejsce pod oknem minimum 2,5cm.

Zobacz również

Related Projects

Zapytaj o ofertę