Informacje o naszej firmie

Jesteśmy firmą z tradycją i umiejętnościami rzemieślniczymi

z ojca na syna od lat 70 co motywuje nas

do większych możliwości w branży budowlanej.

Jesteśmy firmą z tradycją i umiejętnościami z ojca na syna od lat 70 co motywuje nas do większych możliwości w branży budowlanej.

W roku 2006 jako Pionier (pierwsi w Polsce) dzięki innowacyjnej fudze  wprowadziliśmy do produkcji parapety gotowe klinkierowe z kształtek, płytek oraz cegieł klinkierowych które są bardzo wytrzymałe, estetyczne z możliwością bardzo szybkiego montażu.

W roku 2009 w trosce o  powiększający się ciągle rynek sprzedaży i coraz większym oczekiwaniom naszych kontrahentów oraz klientów indywidualnch zostały wdrożone do produkcji inne typy parapetów  między innymi stalowe powlekane, stalowe dekoracyjne drewnopodobne, aluminiowe itp zaginane o długości do 615cm w celu zamagazynowania.

Rok 2012 stał się dla nas kolejnym wyzwaniem zostały zakupione wtryskarki firmy Krauss Maffei dzięki którym dla własnych potrzeb oraz innych producentów parapetów zaczęliśmy wtryskiwać tworzywa sztuczne w celu produkcji  zakończeń (zaślepek bocznych) parapetów wewnętrznych i zewnętrznych . Z roku na rok powiększamy swój park narzędziowy o nowe formy wtryskowe (nowe kształty zatyczek).

Przełomową chwilą został rok 2017 gdy została zakupiona linia do produkcji Parapetów PCV komorowych oraz oklejarka do laminowania (opłaszczowania) wytłoczonych paneli parapetowych. W tym też roku  zostały zakupione również maszyny do produkcji parapetów “Alu płytka” czyli imitujące parapety klinkierowe gotowe , co ważne posiadamy indywidualne przetłoczenie fugi co 115mm (11,5cm) i kształt  “S” kapinosa . Przetłoczenie co 115mm oraz kształt “Soft” czyli “S” jest nawiązaniem do naszych parapetów klinkierowych gotowych typ “S” z kształtek ZCB Police które wdrożyliśmy jako pionier w roku 2006.

W chwili obecnej dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą w dziedzinie parapetów. Jesteśmy obecnie w trakcie budowy nowej hali produkcyjnej w nowej lokalizacji Buska – Zdroju (dzielnicy przemysłowej) przy drodze głównej  Krajowej nr 73 co w krótkim czasie zwiększy nasze możliwości produkcyjne w bardzo znacznym poziomie. Posiadamy 3 głowice produkcyjne do parapetów komorowych PCV  oraz głowicę do nakładki renowacyjnej na stary parapet.

W 2020 roku zakupiliśmy 2 nowe linie produkcyjne.

Produkujemy parapety PCV komorowe od 10cm do 65cm szerokości (głębokość) a nakładkę renowacyjną na pokrycie parapetu do grubości (zalecanej) 5,5cm natomiast szerokości od 18 do 53cm.

Parapety PCV komorowe oraz renowacyjne pokrywamy wieloma kolorami oklein jednobarwnych i dekoracyjnych.

Współpracujemy ze znaczną ilością ceniących się marek, zaopatrujemy hurtownie budowlane ale znacznie więcej hurtowni parapetowych oraz producentów okien.

Eksportujemy nasz towar do 8 innych krajów UE oraz do kilku kontrahentów z poza UE.

Zapraszamy do współpracy , chcesz zostać naszym odbiorcą (kontrahentem) napisz do nas !!!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

Zapytaj o ofertę