Parapety Klinkierowe gotowe na wymiar - Zewnętrzne

Parapety klinkierowe są wykonane:
- z kształtek, które powstały wyłącznie z naturalnych składników. Głównym surowcem użytym do produkcji ceramiki jest odpowiednio dobrana glina - przerobiona i wypalona. 
- klej jako łącznik płytek spełniający najwyższe wymogi jakościowe: mrozoodporny, kwasoodporny, odporny na ścieranie wgłębne, wytrzymały na nacisk i przeciążania.
Ogromną zaletą naszych parapetów jest bardzo szybki i niezwykle prosty montaż jak zwykły parapet bez zbędnego układania kształtek pod oknem . Klej a zarazem fuga jest zawsze koloru jasno szarego aby przybliżyć do tradycji układania klinkieru na naturalnym cemencie. Wykonujemy na zamówienie czas realizacji do 7 dni roboczych.
Sprzedaż prowadzimy w hurcie na wymiar oraz detal.
Jako dystrybutor oferujemy same kształtki zaopatrujemy małe i duże hurtownie zapraszamy do współpracy - jeżeli chcesz być naszym kontrahentem gotowych parapetów lub samych kształtek wypełnij formularz Kontakt z nami z informacja o współpracy.


Uwaga !!! Jesteśmy pionierem i jedynym producentem parapetów klinkierowych gotowych, jako pierwsi wprowadziliśmy owy towar na rynek polski.
Produkujemy wyłacznie na przystosowanym do tego 6 - składnikowym kleju nie dostępnym na rynku polski.
Klej jest mrozoodporny, elastyczny, odporny na czynniki UV o tej samej kurczliwości jak klinkier (nie pęka)
Prosimy uważać na podróbki parapetów gotowych które cechują się wąskimi fugami bez stabilizacji UV (żółknie na słońcu).
Zapytaj nas o sprzedającego a my odpowiemy czy jest naszym kontrahentem. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi firmami które produkują na zwykłym kleju dwuskładnikowym.


Dostepne typy:
 
 

Typ "S"
Typ "Przysucha"