Informacje o naszej firmie

logo

Witamy na stronie firmy Parkier

Jesteśmy firmą z tradycją i umiejętnościami z ojca na syna od lat 70 co motywuje nas do większych możliwości w branży budowlanej. W roku 2000 dzięki współpracy z polską firma na rynku holenderskim nabyliśmy umiejętność produkcji parapetów gotowych klinkierowych z kształtek, płytek oraz cegieł klinkierowych. Aby stanąć naprzeciw oczekiwaniom naszym kontrahentom oraz klientom w roku 2006 zostały wdrożone do produkcji inne typy parapetów między innymi stalowe powlekane, stalowe dekoracyjne w okleinach, aluminiowe, aglomarmury, marmury, granity, zakończenia (zaślepki) parapetów wewnętrznych i zewnętrznych z wysokogatunkowych barwników oraz czynników UV. Możemy wykonać obróbki blacharskie według życzenia, blaty, schody i wiele innych z branży kamieniarstwa.

Współpracujemy z innymi producentami oraz firmami czołowymi w Polsce i za granicą. W naszej ofercie również parapety komorowe pcv, parapety z piaskowca, pianki montażowe kotwy montażowe.

Jako dystrybutor prowadzimy sprzedaż pojedynczych kształtek klinkierowych oraz materiałów związanych z ceramiką.

Większość naszych materiałów wysyłamy drogą kurierską (sprzedaż internetowa), oraz dostarczamy naszym transportem. Prosimy o zapoznanie się z naszym asortymentem w dziale oferta oraz składania zapytań ze strony zamówienia lub kontakt z nami

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą